#Duyurular

» Sünnet Düğünü Organizasyonu İçin Tıklayınız. Sizde Erkenden İndirimli Paketlerimizi Rezerve Ediniz.

» Facebook'tan bizi takip edin!

» Ramazan Sonrası Sünnet Organizasyonu Kampanyalarımız için tıklayınız..

» Karavan Organizasyon WWF (Dünya yaban hayatı fonu) haberlerinde.

» Çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları bize gönderin video klip yapalım. Üstelik Ücretsiz..

» Doğum Günü Organizasyonlarında %50 İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın !

Sosyal Medya

#Adres

Kuşdili Caddesi Efes Çarşısı No: 88 Altıyol - Kadıköy


info@karavanorganizasyon.com

#Tel: 0216 550 97 63

#Gsm: 0545 550 97 64

Palyaço Servisi

 

Karavan Palyaço Kiralama Servisi

Karavan Organizasyon Animasyon Ekibi; tiyatro ve animatörlük eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır.

Bir doğum günü organizasyonunda en az bir animatör yer almaktadır. Bu Animatör tercihinize göre palyaço, kostüm karakter veya sivil animatör olarak hizmet verir. Genel olarak bir doğum günü organizasyonu 2-3 Saat sürmektedir.

Çocuklarla tanışıp, kaynaşarak aralarındaki lider çocuk olan animatörümüz, bireysel ve grupsal oyunlarla partiye renk katacaktır. Yanında animasyon çantasıyla gelen animatörümüz, yaş grubuna ve mekana en uygun oyunları oynatacaktır. Partide kullanacağı müzik cd’sini yanında getirecek ve program sonunda size hediye edecektir. Dünyaca kabul edilmiş Mini Clup dansları, Yüz boyama ve Sosis Balon şekillendirme gibi aktivitelerde yaparak çocuklarda tatlı bir yorgunluk bırakacak ve unutulmayacak bir gün yaşatacaktır.

Oyunlarımız İçin Tıklayınız.

Karavan Organizasyon olarak Animasyon Kadromuzun, müşteri memnuniyeti, çocuklarla iletişimi ve organizasyon yönetimi konusunda fark yaratacağı konusunda iddalıyız. 

  Palyaço Kiralama Paket'lerimizi Görmek İçin Tıklayınız.   

 

Yıllardır kutladığınız doğum günleri, bir palyaço'nun gelmesi ve 3 saat vakit geçirmesinden ibaretse. Artık profesyönel bir hizmet almak için bir yer arıyorsanız lütfen çekinmeyin bizi arayın.

Animatör demek, Palyaço demek değildir. Bunu ısrarla söylüyoruz. Palyaço kostümünü herkes giyip birer palyaço olabilir. Animatörlük ise, her yaş grubuna hitap edebilecek, oyun bilgisi, pedagolojik eğitim, çocuklara karşı ses kontrolü gibi eğitimleri alan bireylerin, palyaço veya karakter kostümler giyerek eğlence sunma sanatıdır.

Yıllardır ısrarla söylüyoruz. Yapılan doğum günü organizasyonlarında, seçtiğiniz firmaların göz boyama teknikleri öyle güzeldir ki, ömürde bir kere kutlanan doğum günlerinin değerini bilmezler. Sadece para kazanma derdi olan kişilerdir.

Bir 5 yaş veya herhangi bir yaş doğum günü ömürde bir kez kutlanır ve bunun telafisi kesinlikle yoktur. Telefisi olmayan bir günde, çocuklarınızın mutlu olması gerçekten önemlidir.

Gelin bizimle sizde tanışın.. 


İletişim İçin Tıklayınız.

Etiketler: Palyaço Kiralama, Palyaço Kirala, Palyaço, Palyaço Servisi, Palyaço Nedir?, Animatör Kimdir?, Palyaço Nerden Bulunur? Palyaço Kiralama Hizmeti Veren Firmalar, En iyi palyaço, Neşeli palyaçolar, karavan, palyaço kiralamak istiyorum? , istanbul palyaço kiralama, pinyata, ucuz palyaço, karavan organizasyon,


  
 
  

 
 

 

 

© 2017 -TruVa Bilgisayar