#Duyurular

» Sünnet Düğünü Organizasyonu İçin Tıklayınız. Sizde Erkenden İndirimli Paketlerimizi Rezerve Ediniz.

» Facebook'tan bizi takip edin!

» Ramazan Sonrası Sünnet Organizasyonu Kampanyalarımız için tıklayınız..

» Karavan Organizasyon WWF (Dünya yaban hayatı fonu) haberlerinde.

» Çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları bize gönderin video klip yapalım. Üstelik Ücretsiz..

» Doğum Günü Organizasyonlarında %50 İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın !

Sosyal Medya

#Adres

Kuşdili Caddesi Efes Çarşısı No: 88 Altıyol - Kadıköy


info@karavanorganizasyon.com

#Tel: 0216 550 97 63

#Gsm: 0545 550 97 64

Bodyguard ve Güvenlik Hizmeti

Bodyguard ve Güvenlik Hizmeti

Davetlerinizde, Konserlerde ve Toplantılarda güvenlik hizmeti almak isterseniz Karavan Organizasyon yanınızda.

Yakın Koruma, Mekan Koruması gibi alanlarda sertifikalı personel ile güvenliğinizi sağlıyoruz. İsterseniz özel bodyguard’lar ile isterseniz standart güvenlik elemanlarıyla hizmetinizdeyiz.

Karavan Organizasyon olarak sizlere organizasyon adı altında vermiş olduğumuz her hizmette titizlik ve müşteri memnuniyeti konusunda garanti veriyoruz.

Yakın Koruma Kiralama

Özel Yakın Koruma eğitimi almış kişiler tarafından, günlük veya aylık ihtiyaçlarınıza göre çözümler sunuyoruz. Personel ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılıyoruz. Fiyat konusunda uygunluk garantisi veremiyoruz ama alacağınız hizmetten memnun kalmazsanız ödemenizi geri iade ediyoruz.

Kapı Güvenliği

Mekanınızın, konserinizin kapı güvenliğine ihtiyacı varsa. Personel ihtiyacınızı en doğru şekilde çözüyoruz. Fiyat konusunda uygunluk garantisi veremiyoruz ama alacağınız hizmetten memnun kalmazsanız ödemenizi geri iade ediyoruz.

Vale Hizmeti - Vale Kiralama

Mekanınızın, konserinizin davetlilerine bir vale hizmeti sunmak istiyorsanız. Personel ihtiyacınızı en doğru şekilde çözüyoruz. Fiyat konusunda uygunluk garantisi veremiyoruz ama alacağınız hizmetten memnun kalmazsanız ödemenizi geri iade ediyoruz.

 

Kişiye Özel Yakın Koruma

Özel Yakın Koruma eğitimi almış kişiler tarafından, günlük veya aylık ihtiyaçlarınıza göre çözümler sunuyoruz. Günün her hangi bir zamanı bir yerden bir yere giderken yakın korumaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Size bu hizmeti en uygun verecek firma biziz. İddalıyız.Personel ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılıyoruz. Fiyat konusunda uygunluk garantisi veremiyoruz ama alacağınız hizmetten memnun kalmazsanız ödemenizi geri iade ediyoruz.


Fiyat Bilgisi ve İletişim İçin Tıklayınız.


 
 

 

 

© 2017 -TruVa Bilgisayar