#Duyurular

» Sünnet Düğünü Organizasyonu İçin Tıklayınız. Sizde Erkenden İndirimli Paketlerimizi Rezerve Ediniz.

» Facebook'tan bizi takip edin!

» Ramazan Sonrası Sünnet Organizasyonu Kampanyalarımız için tıklayınız..

» Karavan Organizasyon WWF (Dünya yaban hayatı fonu) haberlerinde.

» Çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları bize gönderin video klip yapalım. Üstelik Ücretsiz..

» Doğum Günü Organizasyonlarında %50 İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın !

Sosyal Medya

#Adres

Kuşdili Caddesi Efes Çarşısı No: 88 Altıyol - Kadıköy


info@karavanorganizasyon.com

#Tel: 0216 550 97 63

#Gsm: 0545 550 97 64

Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Değer verdiğiniz ve bir o kadar mutlu olduğunuz kişiyle artık hayatlarınızı birleştirmenin vakti geldi. Hayatınızın dönüm noktasıdır aslında evlilik. Ve bu dönüm noktasında Karavan Organizasyon olarak yanınızdayız. Yaptığımız sayısız düğün organizasyonlarında olduğu gibi sizin düğününüzüde bir ihtişama çevirelim. En mutlu gününüzde mutluluğunuza ortak olalım ve davetlilerinizin hafızalarına tebessümünüzü kazıyalım.

Hayatınızın bu en anlamlı ve özel gününü emanet alacağımız bu düğün davetinizde; siz değerli iş ortaklarımızla en özel tasarımları, fikirleri ve heyecanınızda Karavan farkını hissedeceğiniz size özel unutulmaz bir gecenin keyfini beraber paylaşalım. Karavan Organizasyon Ailesi olarak Düğün Davet organizasyonlarında bizim görevimiz, sizlerin bu en özel gecenizde kendi düğününüzde bir davetli kadar rahat ağırlanmanızı,   sağlamak ve o gecenin keyfini herkesten çok sizlere yaşatmaktır.

Düğün ve Davet Organizasyonları için Karavan Organizasyon’u arayın.

Düğünün gerçekleşeceği mekana profesyönel ekibimiz gelsin ve sizin fikirlerinizi kaleme alsın, verebileceği farklı fikirleri sunsun.

Ve o tarih geldiğinde size davetlileriniz ile birlikte içeri girmek kalsın.

Yaz Düğünü  Organizasyonları

Haziran ayı düğün ayı derler. Düğün organizasyonları için en çok tercih edilen mevsim yaz mevsimidir. Yaz düğünleri düşsel güzellikler taşıdığı için bir başka tat bırakır. Tarihi mekanlarda, hoş bir restorantta, kırda veya teknede yaz düğünü için de hizmetinizdeyiz. Yaz düğünü için genelde düğün ortamı olarak açık bir alan tercih edilir ama durumunda, yağmur sürprizini de unutmayın.

 Kır Düğünü Organizasyonu

Kır düğünü mekanları, kır düğünleri son yılların trendi, kır düğünü yapmayı planlıyorsanız ve aklınızda fazla bir yer yoksa kır düğünü için tüm detaylar ve çeşitli yer seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Kır düğünleri diğer düğün mekanlarına göre daha samimi, doğal bir ortam yaratılmasını sağlar.

 Tekne Düğünü Organizasyonu

Mavi sularda mutluluğa yelken açacağınız bir tekne düğünü düşünüyorsanız tekne kiralama dahil tüm detayları ve süslemeleri sizin için organize edebiliriz. Teknede düğün artık bir lüks değil herkesin zevkine cevap veren bir ihtiyaçtır. Düğün için tekne bulmak, en uygun fiyata tekne kiralama bizim işimiz. Siz sadece kiralık tekneler arasında tercih yapın, Tekne süsleme hizmetleri.İletişim İçin Tıklayınız.

 

 


  

  

 

 

 

 
 

 

 

© 2017 -TruVa Bilgisayar